Кар'єра в COLORIA®

 • Робота студентам
  У студентські роки, молоді люди проводять багато часу в оточенні нових можливостей в процесі навчання, росту та поглиблення професійних знань. Чи не хотіли б Ви, щоб Ваша робота надавала Вам такий самий обсяг можливостей та свободи? Компанія Сoloria пропонує можливості здобути досвід у продажах, а також перейняти досвід високопрофесійних колег.
  Оплата від 100 грн. до 500 грн. в день
 • Стажування в компанії:
  Стажування в компанії Coloria - це не просто знайомство з робочим місцем . Виконання реальних робочих обов'язків може стати цінним набуттям в професійному плані. Інші учасники програми стажувань, яких відбирають в рамках цього проекту, будуть також Вас підбадьорювати, ділитися з Вами досвідом та заохочуватимуть Вас до пізнання у нових сферах.
  Оплата дог.
 • Випускники:
  В Сoloria ми поєднуємо професіоналізм і багатонаціональний підхід та культуру соціальної відповідальності. Ця особлива культура створювалася протягом декількох років, що допомогло компанії стати одним з найпривабливіших роботодавців. Для забезпечення подальшого розвитку нашої компанії та завоювання лідерських позицій ми шукаємо амбіційних, цілеспрямованих випускників, які поділяють наші цінності. Ми боремося за найкращих кандидатів, найталановитіших людей з усієї України та працюємо над тим, щоб вони залишалися з нами якнайдовше.
  Оплата дог.
 • Експерти:
  Для забезпечення подальшого розвитку нашої компанії та завоювання лідерських позицій в своїх галузях ми шукаємо амбітних, цілеспрямованих працівників, які розділяють наші цінності та прагнуть побудувати кар'єру в компанії Coloria. Компанія Coloria пропонує численні можливості для досвічених професіоналів.
  Оплата від 1000 грн. в день
Made on
Tilda