ПРО КОМПАНІЮ
COLORIA®

ДЕКІЛЬКА ФАКТІВ ПРО НАШЕ ВИРОБНИЦТВО
Наша компанія "Сoloria" працює на ексклюзивній договірній основі з заводом, який був створений в 1996 року в Німеччині. Зараз він відвантажує і постачає продукцію компаніям в більш ніж 52 різні країни світу. Як хімічна компанія, наш завод-виробник має 1500 квадратних метрів виробничих площ та 1800 квадратних метрів складських приміщень. Наші хіміки розробляють високоякісні косметичні гелі та гель-лак для нігтів у координації з досвідченими дизайнерами та нашими замовниками. Це робить нас одним з небагатьох виробників УФ-гель-лаків та світлодіодних гелів в області нігтьової індустрії.
НІМЕЦЬКИЙ ГЕЛЬ-ЛАК
ПРОЦЕС ВИРОБНИЦТВА ДЕЯКИХ ТОВАРІВ.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Прийнятні ціни
Працюємо з заводами виробниками тому ціни максимально низкі. Також маємо широку і гнучку політику знижок для постійних клієнтів
Захист партнерів
Захищаємо партнера на базі договору дистрибуції Реализованных проектов с 2014 по 2017 год
Coloria - для вас
Підберемо оптимальний варіант для кожного, під ваш бюджет
Маркетинг для вас
Перші на ринку хто пропонує розвиток вашого бізнесу нашими маркетологами.

НАШІ ПРІОРІТЕТИ:

Обслуговування клієнтів - наш пріоритет номер один. Наша служба обслуговування готова відповісти на будь-яке запитання, у будь-який час. З нами легко вести бізнес. Наша професійна команда покликана допомогти вам у вирішенні всіх ваших проблем. Ми пропонуємо безкоштовні поради досвідчених нейл дизайнерів, щоб пояснити та рекомендувати продукти та послуги, що підходять саме для вашого бізнесу, задля сприяння розширення асортименту та наданню необхідних ноу-хау, та для того щоб ваш бізнес був успішним.

ПРОБЛЕМИ ЯКІ МИ ВИРІШУЄМО:

1
Падіння продажів
Разом з нашими продуктами і маркетинговим відділом - ви отримаєте комплексний план виходу з скрутних ситуацій
2
Якість товару
Гарантія якості для нас - не пусті слова. Новим клієнтам - ми гарантуємо повернення грошей якщо не підійшов товар.
3
Просування товару в соц. мережах.
Made on
Tilda