Положення та умови
ТЕРМІНИ ТА ЇХ ВИЗНАЧЕННЯ
1
Користувач - будь-яка фізична або юридична особа, яка є відвідувачем електронного представництва Торгової Марки «COLORIA» (далі за текстом - COLORIA) у мережі Інтернет.
2
Сайт – електронне представництво Торгової Марки «COLORIA» у мережі Інтернет (сукупність web-сторінок з повторюваним дизайном, об'єднаних за змістом, що навігаційно і фізично знаходяться на одному web-сервері).
3
Гіперпосилання - це графічне зображення або текст на сайті або в листі електронної пошти, що встановлює зв'язок і дозволяє переходити на інші об'єкти Інтернет; це рядок в HTML-документі, що вказує на інший файл, який може бути розташований в Інтернет і має повний шлях (URL) до цього файлу
4
Фрейм - це елемент мови HTML версії 3.0 і вище. Фрейми дозволяють розділити web-сторінку на декілька незалежних віконець і в кожному з них розміщати окрему веб-сторінку. При цьому допускаються посилання з одного вікна в інше.
1. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ЦИМ САЙТОМ:
Цей Сайт підтримується Торговою Маркою «COLORIA» у якості послуги, умови надання якої викладені нижче. Використання Вами цього Сайту мається на увазі, що Ви приймаєте всі умови надання послуг і згодні з ними. У випадку незгоди з цими умовами просимо Вас не користуватися цим Сайтом. «COLORIA» є зареєстрованим товарним знаком, що належать ФОП Гуменюк О.М. та Гуменюку С.М. Цей товарний знак не підлягає копіюванню і/або використанню без попередньої письмової згоди правовласника (ФОП Гуменюк О.М. та Гуменюку С.М. ). Інші об'єкти інтелектуальної (промислової) власності, у тому числі товарні знаки, також є власністю правовласників, тому для використання цих об'єктів і товарних знаків також необхідно мати письмову згоду їх правовласників.
Дизайн і структура цього Сайту, а також інші його елементи, що є об'єктом охорони відповідно до законодавства про авторське право та інтелектуальну (промислову) власність, не можуть відтворюватися (копіюватися, імітуватися) повністю або частково для створення на їх основі нових інформаційних об'єктів або для будь-яких інших цілей, що порушують законодавство.Зображення, графіка, звукова або відеоінформація не можуть копіюватися для розміщення на інших інтернет-сайтах або для поширення шляхом створення копій на паперових або магнітних носіях без письмового дозволу COLORIA.
Користувач Сайту має право завантажити на свій персональний комп'ютер одну копію сторінок або інших матеріалів, що знаходяться на цьому Сайті, винятково з метою свого особистого некомерційного внутрішнього користування, за умови, що Користувач не буде будь-яким чином змінювати скопійовані матеріали, використовувати їх в іншій роботі, змінювати або видаляти будь-яке повідомлення про авторське право або іншу інформацію про інтелектуальну власність. Дане право на однократне завантаження і використання користувачем інформації з цього Сайту не може бути передане третім особам, його дія може бути припинена або відкликана в будь-який час за одноособовим рішенням COLORIA.
COLORIA зберігає за собою право обмежувати використання фреймів на цьому сайті, а Користувач цим надає свою згоду негайно припинити використання фреймів на всьому сайту або на будь-якій його частині після отримання письмової вимоги від COLORIA.
Користувачі зобов'язані не розміщати на цьому Сайті будь-які матеріали, що захищаються законодавством про авторське право без дозволу на те власника авторських прав, торгової марки або іншого права власності. Користувач, що розмістив подібний матеріал, буде сам відповідальний за порушення авторського права і прав власності, викликаних цим вчинком.
COLORIA не контролює і не несе відповідальності за інформацію, сторінки, інші матеріали і програмне забезпечення на сайтах, у яких є гіперпосилання на цей Сайт або з цього Сайту. Гіперпосилання на цей Сайт або з цього Сайту не означає, що COLORIA затверджує або рекомендує Сайт, на який є гіперпосилання, або робить будь-які заяви щодо точності, якості, безпечності або придатності будь-якої наявної на таких сайтах інформації, сторінок, матеріалів або програмного забезпечення.
COLORIA ні за яких умов не несе відповідальності за використання Користувачами сайтів, на які є гіперпосилання.
COLORIA зберігає за собою право обмежувати гіперпосилання на цей Сайт у максимальному ступені, дозволеному законодавством, і Користувач цим надає свою згоду негайно видалити або знищити будь-яке гіперпосилання на цей Сайт після отримання Користувачем письмового повідомлення від COLORIA.
Інформація, сторінки і інші матеріали, що є на цьому Сайті або які можуть завантажуватися з цього Сайту, надаються «« як є» » без будь-яких гарантій від COLORIA.
COLORIA не гарантує точності, адекватності або повноти інформації, сторінок або матеріалів і не несе відповідальності за можливі помилки або пропуски. Користувач використовує цей Сайт на свій страх і ризик і зобов'язаний вжити заходів для забезпечення того, щоб сторінки і інші матеріали не містили вірусів або інших об'єктів шкідливої дії. Цей Сайт може бути несумісний з веб-браузером або іншим програмним забезпеченням, яке використовує Користувач. COLORIA не надає гарантії того, що Сайт буде доступний у незмінному або поточному вигляді, і трансляція цього Сайту може періодично перериватися, уповільнюватися, а також може бути припинена в будь-який час.
Цей Сайт може містити датовану або неточну інформацію, при цьому інформація може змінюватися або оновлюватися COLORIA без оповіщення. COLORIA не бере на себе ніяких зобов'язань і відмовляється від будь-яких обов'язків оновляти або коректувати інформацію, що міститься на Сайті.
COLORIA не несе відповідальності за будь-який збиток або втрати, що виникають через неминучі помилки або пропуски, що є на цьому Сайті, і будь-які.
Користувачі Сайту, які використовують будь-яку інформацію, що міститься на цьому Сайті, роблять це на свій ризик.
Ні COLORIA , ні її партнери або співробітники не відповідають за наслідки рішень, прийнятих на основі наданої на цьому Сайті інформації.
COLORIA ВІДКРИТО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД НАДАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЩО ПЕРЕДБАЧАЮТЬСЯ АБО ВИРАЖАЮТЬСЯ, У ЗВ'ЯЗКУ З ЦИМ САЙТОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ГАРАНТІЇ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ ТА КОНКРЕТНОГО ЗАСТОСУВАННЯ.
НІ ЗА ЯКИХ УМОВ COLORIA НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД КОРИСТУВАЧЕМ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ АБО ІНШІ ЗБИТКИ, ЩО ВИПЛИВАЮТЬ ІЗ АБО У ЗВ'ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ КОРИСТУВАЧЕМ ЦЬОГО САЙТУ АБО БУДЬ-ЯКОГО САЙТУ, НА ЯКИЙ Є ГІПЕРПОСИЛАННЯ.
У ЗАСТОСОВНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ МОЖУТЬ НЕ ДОПУСКАТИСЯ ВСІ ВИЩЕВКАЗАНІ ВИКЛЮЧЕННЯ, І ТОМУ ЦЕЙ ПАРАГРАФ МОЖЕ ПОВНІСТЮ АБО ЧАСТКОВО НЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ ДО КОРИСТУВАЧА.
Зберігаються усі права, які не надані точно в цьому документі.

2. ЗМІНИ УМОВ КОРИСТУВАННЯ ЦИМ САЙТОМ.
COLORIA залишає за собою право як змінити ці умови, так і ввести нові. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів Сайту після зміни умов означає їхнє автоматичне прийняття.
Made on
Tilda