СОБІВАРТІСТЬ НАНЕСЕННЯ ГЕЛЬ ЛАКУ

СОБІВАРТІСТЬ НАНЕСЕННЯ ГЕЛЬ ЛАКУ
Перед професійними майстрами і салонами рано чи пізно постає питання, якій торговій марці віддати перевагу і яка ж собівартість одного нанесення гель-лаку ? Виходячи з цієї цифри формується і вартість роботи кожного майстра . Зверніть увагу на те, що собівартість покриття гель-лаком залежить не тільки від того, які матеріали і гель-лаки будуть використані, а й того, яка середня довжина нігтів у клієнта, а також, консистенції та пігментації конкретних відтінків гель-лаку (так як деякі кольори наносяться не в 1, а в 2 шари). Тому ми взяли середню величину в таблиці нижче. Зазвичай майстри працюють не з однією торговою маркою і мають в своїй колекції "мікс". По нашому принципу, ви зможете розрахувати для себе, вартість одного нанесення будь-якою системою гель-лаку. Ми розрахували ці дані на підставі реальних витрат матеріалу, за допомогою ювелірних вагів, тобто похибка - 0,001г.
Розрахунок собівартості покриття гель-лаком TM "Coloria"
*
Також, не слід забувати що є ще і додаткові процедури і "витратники", які не були враховані в таблиці(в таблиці відібрані тільки основні матеріали, без яких покриття в принципі - неможливе).
Що ж не враховано в даному прикладі: Перше, це стерилізація, дезинфекція та зберігання інструментів. Спеціальні засоби, крафт-пакети, одноразові набори - це загальний перелік того, що потрібно, щоб процедура була безпечною. Друге, заміна елементів в ЛЕД та УФ лампах, а також освітлювальних приладах. Далі йдуть насадки на фрезер, а також/або набір пилок та бафів . Ще одним пунктом витрат є одноразові матеріали, такі як безворсові серветки, рушники, апельсинові палички, рукавички та маски. Додатково майстер витрачає кошти на заточку та оновлення інструменту. Наступний пункт, це обробка робочого місця майстра після кожного клієнта. Якщо прорахувати ще більш глобальніше собівартість процедури, то в розрахунок можна ще включити вартість електроенергії, комунальні послуги, оренду, знос всіх інструментів - ламп, столів, стільців, фрезера і іншого обладнання. Але всі ці витрати мають досить індивідуальних характер, в зв'язку з відмінністю всіх етапів в різних майстрів і тому дуже складно їх прорахувати.
СОБІВАРТІСТЬ ЗНЯТТЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ
Для зняття гель-лаку за допомогою спеціальних рідин майстрам необхідні: фольга, апельсинові палички, ватні диски, пилка для нігтів, баф та засіб для зняття гель-лаку, (POLISHGEL REMOVER), при необхідності - фрезер. Знову ж таки процедура зняття старого покриття у різних майстрів відрізняється, тому прорахувати її вартість можна тільки індивідуально, але використовуючи POLISHGEL REMOVER в 1000мл. тарі від "Coloria" - Ви витрачаєте 1,90 коп. на одного клієнта.
Made on
Tilda