Політика безпеки
Адміністрація Інтернет-магазину "COLORIA" - coloria.in.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.
Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "COLORIA" - coloria.in.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання отриманих замовлень, зв`язку з Вами, доставки товарів в потрібне місце ,в домовлений термін. Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашої компанії: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми. Адміністрація та представники інтернет –магазину "COLORIA" - coloria.in.ua ніколи не вимагатимуть у Вас інформацію про ваші пластикові карти та інші конфіденційні дані.
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:
Всі тексти та графічні об`єкти розміщені на сайті coloria.in.ua, є інтелектуальною власністю ТМ "COLORIA" та ФОП Гуменюк О.М.. Будь-яке копіювання, переробка та розміщення цих об'єктів без письмового дозволу власника карається згідно чинного законодавства України. На сайті Інтернет-магазину "COLORIA" - coloria.in.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет-магазин "COLORIA" - coloria.in.ua не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.
ОСОБИСТІ ДАНІ ТА БЕЗПЕКА:
  1. Інтернет-магазин "COLORIA" - coloria.in.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
  2. У певних обставинах інтернет-магазин "COLORIA" - coloria.in.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
  3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".
  4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин "COLORIA" - coloria.in.ua з Вашої згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
  5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин "COLORIA" - coloria.in.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.
  6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.
  7. Реєструючись в системі, Ви погоджуєтесь з Політикою Безпеки і захисту інформації.
ОТРИМАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ:
Для реєстрації на сайті магазина, користувач зобов'язаний внести деяку персональну інформацію, таку як ім'я, прізвище, адресу, E-mail, телефон і т.п. Частина персональної інформації також може бути надана банку або платіжній системі, в разі, якщо надання цієї інформації обумовлено процедурою переказу коштів платіжній системі, послугами якої користувач бажає скористатися, а також сторонньої компанії для здійснення завдань поставлених користувачем. Ці структури не можуть використовувати надану інформацію для сторонніх цілей, крім випадків, описаних в законодавстві України. Також, при покупці товару в магазині, продавцеві повідомляються контактні дані для зв'язку з покупцем. Користувачі сайту, що знаходяться в спонсорської гілці партнера, можуть бачити його дані, такі як ім'я, перша і остання літери прізвища та дата реєстрації.
КОНТРОЛЬ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ:
Для контролю персональної інформації в системі реалізовані механізми верифікації особистих даних. Відповідальність за будь-які наслідки надання недостовірних даних лежить на користувачеві. У разі, якщо деякі дані змінилися, користувач зобов'язаний виправити дані в системі самостійно, або звернутися до служби технічної підтримки для внесення коригувань.
КОМУНІКАЦІЇ:
При реєстрації кожен користувач одержує листа на електронну пошту, що підтверджує його успішну реєстрацію. Користувачі можуть отримувати інформацію від компанії за допомогою додаткових інформаційних сервісів.
ПОСИЛАННЯ:
На сайті можуть міститися посилання на інші сайти. Магазин не несе відповідальності за зміст, якість і політику безпеки цих сайтів. Дана заява про конфіденційність відноситься тільки до інформації, розміщеної безпосередньо на сайті Магазину.
БЕЗПЕКА:
Магазин забезпечує безпеку облікових записів користувачів від несанкціонованого доступу. Для доступу до закритої персональної частини сайту (Особистий кабінет), користувач повинен ввести ідентифікатор користувача (логін) і пароль. Користувач зобов'язаний зберігати дані свого облікового запису в таємниці. Забороняється передавати цю інформацію третім особам. Якщо користувач вважає, що пароль став небезпечний, він може змінити його після входу в Особистий кабінет.
Адміністрація сайту coloria.in.ua залишає за собою право в будь-який момент без попередження користувача змінити умови Політики Безпеки із зазначенням дати редакції. Користувач зобов'язаний самостійно стежити за змінами тексту Політика Безпеки.
Made on
Tilda