ЧОРНИЙ І БІЛИЙ ГЕЛЬ ЛАК В ПОДАРУНОК

ДО КОЖНОГО ЗАМОВЛЕННЯ!

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 грн.
НЕОН СЕРІЯ (Neon-series) від Coloria™ додає в палітру особистий стиль. В дану серію входять елегантні неонові відтінки гель-лаку популярних і модних кольорів, які підходять для будь-яких сезонів і повсякденного життя.


Знайомтеся з нашою лімітованою колекцією Happy Set

До палітри входять стильні насичені відтінки гель-лаків, які характеризуються своєю високою пігментовані стою. Саме тому їх достатньо наносити в один шар.Високоякісний німецько-український продукт, який несе в собі простоту використання та довершується тривалістю і стійкістю. Цей гель-лак створений для людей, які постійно хочуть мати хороший вигляд, що робить його ідеальною пропозицією для всіх жінок. А майстер може бути спокійний, що клієнт буде задоволений.
Кольорові бази від ТМ "Coloria" Це поєднання міцності баз та пігментації гель-лаку. Матеріал густий з чудовими самовирівнюючими властивостями. Мають чудові адгезивні якості. Рекомендовано обов'язково використовувати підложку з прозорої бази. Color base включають в себе 23 відтінка з високою пігментацією, що дозволяє прискорити роботу та не використовувати гель-лаки.


Матеріал має середню щільність та чудово самовирівнюється після нанесення. Ідеальний для техніки "без обпилу". За рахунок високої залишкової липкості має хорошу адгезію, як з натуральними нігтями, так і зі штучним покриттям. Чудово підходить для зміцнення нігтьової пластини!

Рекомендуємо використовувати з ультрабондом чи безкислотним праймером ТМ "COLORIA" та підложкою з Rubber Base

COVER-BASE ТМ “COLORIA” мають рідку консистенцію, за рахунок чого з нею можуть працювати навіть новачки. Завдяки пониженій кислотності бережно відноситься до натуральних нігтів. Насичена пігментація дозволяє перекривати нігтьову пластину повністю, але через це її рекомендується просушувати довше чим менш пігментовані бази. Ідеальні для використання в педикюрі.
  • Рекомендується наносити на прозору підложку, укріплені чи нарощені нігті або ж на міцні та без дефектів натуральні нігті.
Щоб покриття нігтів було міцним і довговічним, недостатньо лише гель-лаку або гелю. Для підвищеної стійкості знадобляться – топи та бази
Made on
Tilda