ГЕЛЬ-ЛАК

Замовлення від 700 грн. - БІЛИЙ ТА ЧОРНИЙ ГЕЛЬ-ЛАК В ПОДАРУНОК!
Світловідбиваючі частинки, шматочки поталі та трендові кольори, це все поєднала у собі лінійка нових гель-лаків від ТМ "Coloria".
Ці відтінки зможуть підкреслити індивідуальність кожної жінки та зробити життя яскравішим.
Новинка від ТМ "COLORIA", допоможе створити кожному свій індивідуальний та неповторний дизайн. Під впливом магніта голографічні блискітки вимальовують унікальні візерунки і нігті стають витвором мистецтва. Гель-лак має дуже легку текстуру і щільну пігментацію, що дозволяє в декілька кроків створити шедевр.

Високоякісний німецько-український продукт, який несе в собі простоту використання та довершується тривалістю і стійкістю. Цей гель-лак створений для людей, які постійно хочуть мати хороший вигляд, що робить його ідеальною пропозицією для всіх жінок. А майстер може бути спокійний, що клієнт буде задоволений.
НЕОН СЕРІЯ (Neon-series) від Coloria™ додає в палітру особистий стиль. В дану серію входять елегантні неонові відтінки гель-лаку популярних і модних кольорів, які підходять для будь-яких сезонів і повсякденного життя.

Знайомтеся з нашою лімітованою колекцією Happy Set

До палітри входять стильні насичені відтінки гель-лаків, які характеризуються своєю високою пігментованістю. Саме тому їх достатньо наносити в один шар.

Made on
Tilda