ФРЕНЧ БАЗИ

Замовлення від 700 грн. - БІЛИЙ ТА ЧОРНИЙ ГЕЛЬ-ЛАК В ПОДАРУНОК!
СВІТЛОВІДБИВАЮЧІ БАЗИ
СВІТЛОВІДБИВАЮЧА БАЗА ТМ “COLORIA” Це, напевно, самий святковий вид баз, який поєднує в собі колір та світловідбиваючий шимер. Консистенція баз доволі густа, що дозволяє вирівняти архітектуру нігтя. Пігментація середня і перекриває нігтьову пластину. Кислотність бази дозволяє створити чудову адгезію з нігтьовою пластиною, але як і під будь-яку камуфлюючу базу, технологи ТМ "Coloria", рекомендують наносити прозору підложку.
КАМУФЛЮЮЧА БАЗА З ПОТАЛЛЮ "BP"
База з паталлю Coloria™ - інноваційний вид баз, який поєднує в собі колір та шматочки золотої поталі. Консистенція баз доволі густа, що дозволяє вирівняти архітектуру нігтя. Пігментація середня і перекриває нігтьову пластину. Кислотність бази дозволяє створити чудову адгезію з нігтьовою пластиною, але як і під будь-яку камуфлюючу базу, технологи ТМ "Coloria", рекомендують наносити прозору підложку.
FRENCH-BASE ТМ “COLORIA”
Френч бази Coloria™ - матеріали які можна описати як щось середнє між гелем та базою: від достатньо еластичний, щоб не давати відшарувань на тонких нігтях, але водночас і твердий, що зберігає його форму(не дає усадки) протягом всього часу експлуатації(в середньому 3-4 тижні)
COLOR BASE
COLOR BASE - Кольорові бази від ТМ "Coloria" Це поєднання міцності баз та пігментації гель-лаку. Матеріал густий з чудовими самовирівнюючими властивостями. Мають чудові адгезивні якості. Рекомендовано обов'язково використовувати підложку з прозорої бази. Color base включають в себе 23 відтінка з високою пігментацією, що дозволяє прискорити роботу та не використовувати гель-лаки.
COVER-BASE ТМ “COLORIA”
Кавер-бази мають 11 відтінків (2, 3 та 10 з шимером). Матеріал має рідку консистенцію та знижену кислотність, дуже еластичний і при знятті фрезою можуть виникнути труднощі, тому рекомендовано знімати за допомогою ремовера. За рахунок консистенції рекомендовано працювати швидко
або ж робити тонкий шар.
COVER-BASE STRONG ТМ “COLORIA”
Кавер-бази стронг мають 11 відтінків ідентичних до кавер баз. Їх можна описати, як щось середнє між френч та кавер. Матеріал густий з достатньою кислотністю, чудово самовирівнюється і має хорошу пігментацію. Через високу пігментацію рекомендовано наносити прозору підложку для кращого просихання баз та ліпшої адгезії. Для цього матеріалу підходить апаратний вид зняття або пилочний.
Made on
Tilda