Rubber Base

170,00
грн.
QUEEN COSMETICS ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ПО НАНЕСЕННЮ Rubber Base

Каучукова база ТМ COLORIA

✔️ має хорошу в'язкість, не тече

✔️ добре самовирівнюється після нанесення

✔️ підходить, як підложка під будь-який вид матеріалів

✔️ має середню кислотність

Coloria пропонує матеріал з високоякісної сировини. Продукцію тестують безліч технологів і Nail школи-партнери, тому майстри можуть бути впевненими в її якості. З продуктами Coloria легко працювати і професіоналам, і новачкам.


Крок 1 - ПІДГОТУВАННЯ: Придайте нігтям потрібної форми; Зробіть один із видів манікюру; Бафом зашліфуйте верхню частину нігтя; З допомогою серветки протріть нігті дегідратором.
Крок 2 - ОСНОВА: Нанесіть PRIMER, просушіть на повітрі 2 хвилини; Нанесіть шар RUBBER BASE, LED-30 сек/UF-120 сек; При необхідності нанесіть другий шар RUBBER BASE, товщим шаром та вирівняйте з його допомогою нігтьову пластину; Не витирайте дисперсний шар.
Крок 3 - КОЛІР: Виберіть і нанесіть тонким шаром потрібний колір POLISHGEL, LED-60 сек/UF-120 сек; Повторіть два рази для більшої інтенсивності кольору; Не витирайте десперсний шар.
Крок 4 - ФІНІШ: Нанесіть RUBBER TOP (або інший фініш з лінійки COLORIA) рівномірним шаром, LED-30 сек/UF-120 сек; Тепер видаліть дисперсний шар за допомогою клінсера або масла.

ЯКЩО ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ POLISHGEL НА ШТУЧНИХ НІГТЯХ, ТО ПОЧИНАЙТЕ З КРОКУ 3 ЗНАТТЯ:

Зніміть верхній шар за допомогою пилочки. Нанесіть на шматок спонжа трішки засобу РЕМОВЕР, притуліть до нігтя та замотайте шматком фольги або спеціальною кліпсою. Потримайте 5-10 хвилин. Після цього зніміть залишки гель-лаку апельсиновою паличкою та зашліфуйте бафом.
Made on
Tilda